Kontakt oss

Kontakt oss

Telefon: 48 32 4000
E-post: postmaster@o-hansen.no


Adresse:
Hydroveien 160, 4265 Håvik

Lars Birger Hansen

Daglig leder.
Tlf: 975 41 551
E-post:  lb.hansen@o-hansen.no

Kay Ronnie Hansen

Avdelingsleder Anlegg
Tlf:  480 71 626
E-post:  kay@o-hansen.no

Anne Hansen

Økonomi / kontor leder
Tlf: 911 93 703
E-mail: a.hansen@o-hansen.no

Kåre Hjelmaas

Avdelingsleder Industri.
Tlf: 992 30 845
E-post:  k.hjelmaas@o-hansen.no

John Erik Hansen

Driftsleder Anlegg.
Tlf:  930 69 600
E-post:  je.hansen@o-hansen

Jan Inge Surnevik

Prosjektleder Hydro/Anlegg
Tlf: 468 05 792
E-post: jan.inge@o-hansen.no

Tore Lilleås

Logistikk / transportleder.
Tlf: 901 39 185
E-post:  t.lilleaas@o-hansen.no

Kjell Ove Hansen

Transport avd.
Tlf: 908 73 077
E-post:  k.hansen@o-hansen.no

Arne Bauge

Formann Anlegg.
Tlf. 905 36 434
Arne.bauge@o-hansen.no

Geir Opsal

HMS leder
Tlf: 970 79 294
E-post:  g.opsal@o-hansen.no

Kontakt oss

Telefon: 48 32 4000
E-post: postmaster@o-hansen.no


Adresse:
Hydroveien 160, 4265 Håvik

Om oss

O. Hansen & Sønner AS leverer transport- og entreprenørtjenester på Karmøy og omegn. Vi har lang fartstid, og bred erfaring. En trygg og seriøs aktør, som vil sørge for at ditt oppdrag blir utført etter avtale.