030

Lars Birger Hansen  Daglig Leder

Tlf: 975 41 551  E-post:  lb.hansen@o-hansen.no

Kjell Propell 001

Kjell Ove Hansen Fung. Daglig Leder

Tlf: 908 73 077    E-post:  k.hansen@o-hansen.no

Kåre 001

 

Kåre Hjelmaas Avdelingsleder

Tlf: 992 30 845  E-post:  k.hjelmaas@o-hansen.no

Tore Lilleås 003

Tore Lilleås Logistikk-leder

Tlf: 901 39 185  E-post:  t.lilleaas@o-hansen.no

Anne 005

Anne K. Hansen Kontorleder

Tlf:  911 93 703    E-mail:   a.hansen@o-hansen.no

IMG_0617

Kay Ronnie Hansen Avdelingsleder Anlegg

Tlf:  480 71 626   E-post:  kay@o-hansen.no

Jon eirik 003

Jon Eirik Hansen Formann Anlegg

Tlf:  930 69 600  E-post:  je.hansen@o-hansen

 Geir 001

Geir Opsal HMS leder

Tlf: 970 79 294  E-post:  g.opsal@o-hansen.no

Jan Inge Surnevik

Prosjektleder Anlegg/Hydro

TLF: 46805792 E-post: jan.inge@o-hansen.no